Snow Show na Málinom Brde

Snow Show na Málinom Brde

RedakciaŠport9.2.2023

V ružomberskom stredisku Malinô Brdo ski & bike park sa cez tento víkend (11. a 12. februára) nebude iba lyžovať, ale aj zabávať a užívať si príjemné chvíle v malebnom lone Veľkej Fatry. Tamojší rezort pripravil zimnú párty pod názvom Snow Show.

Akcia takéhoto formátu sa na Málinom Brde koná sedemnástykrát. Čo sa týka náplne, oba dni budú viac – menej podobné, akurát na sobotu o 14. hod. je naplánované aj vystúpenie populárneho speváka Martina Haricha z Liptovského Mikuláša. Ľudí v prvom rade chceme prilákať na dobrú lyžovačku, no ťahákom môže byť aj gastro ponuka so zabíjačkovými špecialitami, či teplé drinky, no takisto ďalší zaujímavý a pestrý program,“ povedala pre náš portál marketingová manažérka ružomberského skiparku Marianna Luka.

Testovať sa budú lyže od Rossignolu i športová výbava od známych značiek, tiež je pripravená prezentácia nových modelov automobilov a záujemcovia sa môže tešiť aj na saunovanie priamo na svahu. Sprievodcami Snow Show sa stanú moderátori Tomáš Tomaggio Kadlec a Vlado Láďo Varecha.

Počas víkendu budú na Málinom Brde k dispozícii všetky kopce i vleky. Minulú sobotu (4. februára) bola otvorená tiež zjazdovka do Hrabova. „Tá je medzi verejnosťou veľmi obľúbená, viac si tu, ako na hlavnom svahu, trúfajú i menej náročnejší lyžiari. Od jej sprevádzkovania, išiel ešte záujem lyžiarov hore. Nuž a v sobotu a v nedeľu očakávame vysoké počty návštevníkov,“ doplnila M. Luka.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia