Stále otáznik visí nad F. Lichým

Stále otáznik visí nad F. Lichým

RedakciaŠport27.6.2022

Počas svojho jarného hosťovania (zo Slovana Bratislava) odohral Filip Lichý v ružomberských farbách desať fortunaligových duelov. Automaticky musel vynechať zápasy proti svojmu materskému klubu, lebo taká bola požiadavka manažmentu „belasých“. Po poslednom „majstráku“ (so Sereďou) a oslave striebra sa s ružomberskou kabínou rozlúčil. Počuť ale šumy, že 21 – ročný stredopoliar by sa mohol znovu pod Čebrať presunúť.

Nestrácam nádej, že Filip bude u nás pokračovať. Aj sám v vyvíjam značnú iniciatívu, aby sa k mužstvu pripojil. Pre jeho rast i futbalovú budúcnosť, je to momentálne najlepšia voľba,“ uviedol tréner ružomberských futbalistov Peter Struhár.

Kouča MFK sme sa tiež spýtali, čo ak jeho plán s banskobystrickým rodákom nevyjde. Či ešte bude chcieť vystužiť príslušnú formáciu. „Nezakrývam mali sme do stredu vytypovanú jednu posilu, žiaľ v tomto prestupovom období sa nám jej príchod nepodarilo zrealizovať. Keďže žila i žije možnosť, že sa Filip vráti, až tak moc sme netlačili. V prípade, že by zámer s Lichým nevyšiel, vznikla by potreba vhodne doplniť zálohu,“ reagoval šéf realizačného tímu MFK Ružomberok.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia