Štefan Gerec má syna Mateja

Štefan Gerec má syna Mateja

RedakciaŠport15.8.2021

V piatok útočník MFK Ružomberok Štefan Gerec odohral v Trenčíne (1:1) osemdesiat päť minút. Dnes na poludnie už v ružomberskej pôrodnici vítal na svete synčeka Mateja.

Konečne sme sa dočkali,“ vyhlásil pred šestnástou hodinou po príchode na ružomberský štadión, kde mužstvo absolvovalo pozápasový tréning, šťastný otec. „Už pred týždňom manželka mala termín, no asi sa malému veľmi veľmi nechcelo ísť von,“ smial sa 28 – ročný futbalista, ktorý prvé kroky s „koženou“ robil doma v Ľubochni.

Ružomberský tím predvčerom o štrnástej hodine spod Čebraťa nabral autokarom smer Trenčín, Gerec však bol v neistote. „Áno, stále som rozmýšľal, čo sa doma deje, či mi manželka neoznámi, že rodíme. Netajím, v tej chvíli by som sa akýmkoľvek možným spôsobom vrátil späť. Chcel som byť pritom, také bolo naše spoločné želanie.“

Všetko však vyšlo doslova na chlp. „Nevynechal som zápas, ani žiadny tréning a mám za sebou aj úžasnú udalosť môjho života,“ pokračoval uveličený otecko.

V kabíne sa však zatiaľ neoslavovalo. „Nič nestíham. Z nemocnice som trielil domov, do Hubovej, aspoň dačo zjesť a potom na tréning. Navyše zápcha na cestách. Určite budúci týždeň to chlapcom vynahradím,“ odkázal, aj verejne, kabíne Štefan Gerec, ktorý, mimochodom, drží aj hráčsku kasu.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia