Stolní tenisti otvorili sezónu víťazne

Stolní tenisti otvorili sezónu víťazne

RedakciaŠport28.9.2019

Kolom dvojičiek v piatok (27. septembra) odštartoval nový ročník extraligy mužov v stolnom tenise, keď titul obhajuje družstvo SK Vydrany.

Ružomberskí muži, ktorí naposledy potešili postupom do play – off a konečnou piatou priečkou, svoju 23. sezónu medzi elitou otvorili víťazstvom 6:4 v Rožňave. Na Gemeri vyčnieval domáci hráč Adam Klajber, ktorý ovládol všetky tri „single“. Napokon, za stavu 4:5 prišla na rad aj štvorhra, ktorá rozhodla o víťazstve ružomberských stolných tenistov 6:4.

Ja som na na Klajbera nemal, bol to hneď úvodný duel, kým som sa spamätal, tak súper viedol 2:0 na. Veľmi sľubnú partiu s rožňavskou ´jednotkou´ odohral Martin Truska. Súperovi sme odskočili na 5:2, no keďže neprišiel náš šiesty bod, koncovka bola dramatická. Napríklad Michal Hodor s Gregorom Gallom prehrával 0:2, vyrovnal na 2:2, lenže v poslednom sete podľahol na osem. Čo sa týka štvorhry s Martinom Truskom si už dlhšie spolu za stolom rozumieme,“ hodnotil extraligový duel 21 – ročný Ružomberčan Andrej Kaššay

Geológ Rožňava – ŠKST Ružomberok 4:6, Truska a Kaššay po 2, Hodor 1, Truska – Kaššay.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia