T. Bobček s novým kontraktom

T. Bobček s novým kontraktom

RedakciaŠport20.10.2021

Do 31. mája 2025 sa MFK Ružomberok upísal útočník Tomáš Bobček. Dvadsaťročný chalan z Lúčok, ktorý od desiatich rokov svoju hráčsku kariéru spojil s „koženou“ pod Čebraťom, dnes na „starej“ futbalovej adrese stvrdil novú zmluvu.

V ružomberskom klube som od malička. Vďačím mu za všetko, čo som doteraz na ihrisku dokázal, za celý svoj futbalový rast. Verím, že po viacerých zdravotných peripetiách už budem len fit a všetko mu to splatím. Aj to, ako sa o mňa postaral, keď mi bolo najhoršie, keď ma na dlhšie vyradilo vážne zranenie. Prvom rade si želám zdravie, ďalšie veci už prídu samé,“ uviedol po podpise čerstvého kontraktu T. Bobček.

Talentovaný mladík má (zatiaľ) na svojom konte 31 štartov v našej najvyššej súťaži. Určite by ich bolo viac, nebyť už spomínaných viacerých zdravotných patálií.

Do prvoligového kolotoča T. Bobček opäť naskočil len nedávno (22. septembra), v dohrávke 3. kola Fortuna ligy s bratislavským Slovanom, keď sa na ihrisko vrátil po takmer desaťmesačnej výluke. Tá trvala od majstráku (5. decembra 2020) v Žiari nad Hronom s Pohroním, keď mu praskol predný krížny väz v ľavom kolene. Momentálne je T. Bobček, ktorý, už dávnejšie zmenil aj svoj dizajn, keď sa rozlúčil s dlhými vlasmi, opäť v plnej permanencii, bez akýkoľvek bolestiek. Tie si už azda vyčerpal.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia