Tenisový Klačno open 2020 amatérov vo štvorhrách sa vydaril

Tenisový Klačno open 2020 amatérov vo štvorhrách sa vydaril

RedakciaŠport7.7.2020

Na antukových dvorcoch Fitness centra California sa uskutočnil dvojdňový tenisový turnaj Klačno open 2020 štvorhier mužov a žien.

Keď sme po prvom uvoľnení opatrení, zase otvorili naše kurty, absolútne som nerátal, že v júli zorganizujeme aj tradičný turnajov v „debli“. Som veľmi rád, že to vyšlo a od účastníkov bolo počuť len pozitívne ohlasy. Pochváliť sa môžeme rekordnou účasťou, keď štartovalo štrnásť mužských a sedem ženských párov. Len mimochodom, išlo o prvú súťaž pre rekreačných hráčov v tomto roku v našom regióne,“ uviedol po skončení 8. ročníka podujatia jeho riaditeľ Milan Sekera.

V mužskej konkurencii prvý primát získali Maroslav Matiašovský s Vladimírom Dikantom z Rajca a u žien lanské prvenstvo obhájila dvojica Oľga Fleischerová (Ráztočno) a Jana Lukášiková (Handlová).

Klačno open v dvojhre mužov a žien, kde pôjde už o 11. diel, je naplánovaný na 12. 13. septembra.

Výsledky – muži: 1. Matiašovský, Dikant (obaja Rajec), 2. Rataj, Poruba (Martin), 3. D. Novák (Žilina), Bobček (Dolný Kubín), ženy: 1. Fleischerová (Ráztočno), Lukášiková (Handlová), 3. Bradiaková, Laciková (obe Nováky).

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia