Trojkový basketbal a plážový volejbal

Trojkový basketbal a plážový volejbal

RedakciaŠport2.9.2022

Vonkajší areál Fitness centra California na ružomberskom sídlisku Klačno bude zajtra (3. septembra) žiť dvomi akciami – 8. ročníkom Memoriálu Braňa Madaja v streetballe a plážovým volejbalom Beach Family Day. Obe podujatia sa začínajú o 9. hod.

Turnaj v basketbale 3x3 prvý raz z Martinčeka zavítal na Klačno. „Jednak sme chceli vyskúšať aj iné prostredie a tiež povrch na ihrisku v Martinčeku nie je vyhovujúci, pre zvlnenie. Hrať sa bude na dvoch ihriskách,“ vrave zakladateľ a jeden z troch organizátorov (spolu s Ľudovítom Beťkom a Máriou Grafovou) Madajovho memoriálu Milan Surový. Ide o súťaže mixov, keď vždy musí byť na ihrisku aj jedna žena. Program spestrí tiež súťaž v streľbe trestných hodov a trojok.

Family Day je venovaný rodinám s deťmi. „Chceme, aby rodičia s deťmi s trávili spoločne svoj čas pri športe. Pôjde o súťaž rodinným tímov, rodič, dieťa a ak vyjde čas, uskutoční sa i samostatný turnaj ´decák´. Prihlásilo sa štrnásť rodín, takže program bude nabitý. Budeme musieť začaťv skupinách,“ uviedol predseda Beachvolleyballového clubu Ružomberok Tomáš Varga.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia