V klube futbalovej Ruže sa už hotujú na Európu

V klube futbalovej Ruže sa už hotujú na "Európu"

Ján SvrčekŠport28.6.2024

Ružomberských futbalistov ešte čakajú posledné dve zápasové próby (zajtra o 20:00 hod. v Liptovskom Mikuláši proti Tatranu a 3. júla o 17:00 hod. doma s FC Zlín), avšak pod Čebraťom sú už v plnom prúde prípravy úvodného zápasu 1. predkola Európskej ligy s kazašským tímom FC Tobol Kostanaj. Tento duel sa hrá 11. júla o 19:00 hod.

Vstupné je 12 eur a pre deti do dvanásť rokov 7 eur. Vstupenky sa budú dať kúpiť len online v sieti Ticketportal, pričom predaj bude spustený budúci týždeň a skončí sa úvodným hvizdom rozhodcu tohto zápasu.

Každý držiteľ lístka na tento duel, bude mať prednostné právo na zakúpenie vstupenky na nasledujúci domáci zápas MFK Ružomberok v pohárovej Európe. V prípade postupu v Európskej lige s tureckým Trabzonsporom, alebo, ak by mužstvo neuspelo, na zápas so švajčiarskym FC St. Gallen 1879 v Konferenčnej lige.

Pred súbojom s Tobolom Kostanaj sa na štadióne chystajú zábavné aktivity v spolupráci s generálnym partnerom klubu spoločnosťou Niké, vrátane maľovania na tvár a rôznych súťaží prevažne vo futbalových zručnostiach.

Polčasovú prestávku 11. júla vyplní súťaž o atraktívne ceny od klubových partnerov. Taktiež vo fanshopoch na obidvoch tribúnach si diváci budú môcť kúpiť pamätný šál z tohto zápasu.

Foto: MFK Ružomberok

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia