V regionálnych futbalových súťažiach bolo na programe posledné jesenné kolo

V regionálnych futbalových súťažiach bolo na programe posledné jesenné kolo

RedakciaŠport24.10.2021

V najvyššej súťaži Stredoslovenského futbalového zväzu Liptovská Štiavnica, ktorej momentálne patrí jedenásta priečka, doma nestačila na druhý Martin – 0:2.

V štvrtej lige sa stretnutie Turzovka – Bešeňová nehralo, nakoľko „domáci“ okres Čadca je podľa COVID automatu v čiernej farbe.

V piatej lige si Švošov splnil rolu favorita, keď vypoklonkoval Važec (3:0) a cenné tri body z Dlhej nad Oravou si priviezla Likavka (4:2).

V liptovskej top súťaži vedúcu Liptovskú Teplú v Liptovských Sliačoch ratoval Marek Milan v poslednej minúte riadneho hracieho času, keď „zrušil“ už takmer vymaľovanú remízu 1:1.

Za povšimnutie stojí, že v siedmej lige prvýkrát, čiže až v záverečnom jesennom kole, spadla zo svojej víťaznej trajektórii Hrboltová, ktorá šokujúcu doma iba remizovala s Prosiekom (1:1). Druhé Lúčky ale nevyužili toto zaváhanie a v Beňadikovej tiež iba remizovali – 1:1.

III. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - MŠK FOMAT Martin 0:2 (0:0), 71. Dinga, 75. Jasenovský, 100 divákov.

IV. LIGA

OŠK Švošov - ŠK Kriváň Važec 3:0 (0:0), 48. a 79. Dauda, 88. Vrlík, 90 divákov, TJ Družstevník Dlhá nad Oravou - OŠK Likavka 2:4 (1:3), 39. Dutka (z 11 m), 88. Lofaj - 3. a 58. Š. Drigeľ, 4. Kondra, 10. J. Pindura, 20 divákov.

VI. LIGA

1. OFC Liptovské Sliače - OŠK RENOP Liptovská Teplá 1:2 (0:0), 82. Tvarožný - 68. Greguška, 90. M. Milan, 80 divákov, TJ Družba Smrečany/Žiar - TJ Poľana Hubová 5:0 (0:0), 48. M. Labaška, 59. Ilavský, 66. Adamík, 77. a 89. Kubáň, 50 divákov, TJ Iľanovo - ŠK Agro Baník Dúbrava 3:0 (2:0), 3. M. Droppa, 16. M. Kráľ, 75. Nadzam, 20 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - TJ Máj Černová 1:0 (0:0), 61. Pavuk, 20 divákov, FC 34 Palúdzka - TJ Družstevník Liptovská Kokava 2:0 (1:0), 4. P. Kokavec, 84. I. Bartoš, 30 divákov, OŠK Ludrová - TJ Partizán Ľubeľa 2:4 (0:3), 48. Uram, 64. Záchej - 26. Burdel, 35. Šmigura, 43. Žákovič, 89. Bezák, 10 divákov, OFK Liptovská Lúžna - OŠK Lisková 2:4 (1:3), 35. Chamaj, 74. Švanda – 16. Kubala, 29. M. Makovický, 45. Durdík, 72. R. Šiška (z 11 m), 26 divákov.

VII. LIGA

OFK Partizánska Ľupča - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 1:2 (1:1), 40. M. Lupták - 22. a 84. Fiačan, 20 divákov, ŠK Bobrovec - ŠK Demänová 6:1 (3:0), 27. a 90. Lisý, 32. S. Danko, 47. Gajan, 83. F. Gazda - 23. vlastný (Hličina), 77. Berník, 45 divákov, TJ Ďumbier Uhorská Ves - TJ Liptov Vavrišovo 1:1 (1:0), 44. Plocha - 90. Chlebo, 40 divákov, FK Liptovské Vlachy - TJ Družstevník Východná 4:5 (3:4), 21. Kozák, 37. a 42. Hlavatý, 51. Magura (z 11 m) - 9. a 26. Mikuš, 28. Chytil, 30. A. Demko, 67. Hudáček, 15 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - TJ Prosiek 1:1 (1:0), 14. Smitek - 89. Granát, 10 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Družstevník Štiavnička 6:0 (2:0), 17., 40., 58. a 79. Bachar, 48. Lehotský (z 11 m), 51. Barbierik, 41 divákov, TJ Sokol Beňadiková - ŠK Lúčky-kúpele 1:1 (0:0), 85. P. Pastva - 56. Vyšný, 20 divákov.

VIII. LIGA

OŠK Jamník - TJ Liptovský Ondrej 2:0 (2:0), 11. Majláth, 23. Miartan, 45 divákov, TJ Valaská Dubová - TJ Tatran Hybe B 1:4 (0:2), 1. a 15. Žiška, 64. Huzdrik, 79. vlastný (Čimbora), 84. Lehotský, 10 divákov, OŠK Svätý Kríž - TJ Tatran Liptovské Revúce 2:0 (0:0), 82. R. Tomčík, 87. Húlek, 30 divákov, TJ Gôtovany - ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová 2:2 (1:0), 38. Juraj Mišovič (z 11 m), 79. Ján Mišovič - 71. D. Král, 75. M. Mikušiak, 45 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia