V sobotu sa konajú dva zaujímavé futbalové turnaje

V sobotu sa konajú dva zaujímavé futbalové turnaje

RedakciaŠport12.7.2019

V sobotu (13. júla) sa v Likavke uskutoční 4. ročník Memoriálu Róberta Sliackeho vo futbale. „Týmto spôsobom si pripomíname pamiatku nášho bývalého hráča, ktorý tragicky zahynul. Prvé tri roky išlo o dorastenecký turnaj, teraz sme sa rozhodli pre mužské tímy, keďže viacerí chlapci z nášho prvého mužstvá s Robkom hrávali a dobre ho poznali,“ vysvetlila zmenu šéfka „koženej“ pod hradom Likava Danka Bubniaková. Domáci nováčik V. ligy si pozval víťaza predchádzajúcej sezóny Lúčky a Hrboltovú.

Na rovnaký deň je pripravený aj Pohár starostu obce Bešeňová. Okrem domáceho účastníka V. ligy, štartujú Liptovská Štiavnica (III. liga) a Dolný Kubín (IV. liga). „Ide o šiesty ročník, prvý raz však len s tromi mužstvami. Mužstvá sme dávali dokopy viac – menej na poslednú chvíľu a už sa nám nepodarilo zabezpečiť štvrtý celok. Ale nevadí, myslím si, že obsadenie je kvalitné a každý si s zahrá každým,“ informoval nás manažér OŠK Bešeňová Ján Hablák.

Program zápasov

Likavka - 9:00 hod.: OŠK Likavka – Iskra Hrboltová, 10:30 hod.: OŠK Lisková – FK Lúčky kúpele, 13:15 hod.: zápas o 3. miesto. 14:30 hod.: finále.

Bešeňová – 13:00 hod.: OŠK Bešeňová – MFK Dolný Kubín, 14:45 hod.: Dolný Kubín – Družstevník Liptovská Štiavnica, 16:30 hod.: Bešeňová – Liptovská Štiavnica.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia