Víkend v regionálnych futbalových súťažiach

Víkend v regionálnych futbalových súťažiach

RedakciaŠport8.5.2023

V majstrovstvách Stredoslovenského regiónu oba dolnoliptovské tímy remizovali, Liptovská Štiavnica doma so Žarnovicou (1:1) a Bešeňová v Čadci (1:1).

V šiestej lige druhá Liptovská Teplá v piatok (5. mája) v dohrávke 16. kola vyhrali v Nižnej 3:2 a včera si do tabuľky pripísala tretiu prehru - v Liesku (0:1). Líder zo Švošova takto získal 7 - bodový náskok.

V siedmej lige sú na čele dva 45 – bodové tímy Ludrová a Liptovský Trnovec, tretia priečka patrí Liskovej (37).

V ôsmej lige nič nové, pokračuje marš Tatrana Hybe (58 bodov). Druhé Lúčky sa o tri body odpútali od Beňadikovej, tá vyšla naprázdno v Podturni (2:4).

V deviatej lige suverénne prvá Komjatná, včera len remizovala v Jamníku (2:2), ktorému patrí druhá priečka, no má plus sedem bodov.

IV. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - MFK Žarnovica 1:1 (1:0), 22. Mihálik - 65. Cíferský, 100 divákov, FK Čadca - OŠK Bešeňová 1:1 (1:0), 34. Poništ - 60. Teličák, 100 divákov.

VI. LIGA

OŠK Švošov - TJ Oravan Rabča 3:1 (1:1), 23. Soumar, 67. Š. Žiara, 81. Košinár - 5. Joščák, 120 divákov, TJ Slovan Magura Vavrečka - OŠK Likavka 4:0 (1:0), 9. Stolárik, 54. Záhumenský, 75. Rajnoha, 90. Kasan, 150 divákov, TJ Sokol Liesek - OŠK Renop Liptovská Teplá 1:0 (0:0), 57. Palider, 200 divákov.

VII. LIGA

FC 34 Palúdzka - TJ Partizán Ľubeľa 3:0 (1:0), 14. P. Kokavec, 75. Nishi, 83. Dunčko, 120 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - TJ Družstevník Liptovská Kokava 2:1 (1:0), 8. Švec, 53. Laco (z 11 m) - 79. Maga, 50 divákov, ŠK Kriváň Važec - TJ Máj Černová 0:0, 50 divákov, OŠK Lisková - TJ Družba Smrečany/Žiar 3:2 (1:0), 10. a 59. P. Kubala, 63. D. Makovický - 66. M. Labaška, 90. Kubáň, 250 divákov, OŠK Ludrová - 1. OFC Liptovské Sliače 1:0 (0:0), 72. Kučera, 150 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - ŠK TJ Iskra Hrboltová 0:0, 80 divákov, OFK Liptovská Lúžna - TJ Iľanovo 0:0, 60 divákov.

VIII. LIGA

ŠK Lúčky - kúpele - OFK Partizánska Ľupča 2:0 (0:0), 51. Drugač, 68. Vyšný (z 11 m), 35 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - TJ Poľana Hubová 2:2 (2:0), 9. a 28. Rázga - 63. Surový, 78. Kratochvíl, 50 divákov, OFK Podtureň - TJ Sokol Beňadiková 4:2 (2:1), 10., 35. a 83. T. Dzuriak, 71. F. Dzuriak - 41. a 88. Pastva, 87 divákov, TJ Družstevník Východná - FK Liptovské Vlachy 2:2 (1:1), 32. Ilavský, 64. Knižka - 33. Hlavatý, 85. Chlebo, 74 divákov, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - ŠK Bobrovec 1:1 (1:0), 32. Zeleňák - 88. Rusina (z 11 m), 55 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Prosiek 4:0 (2:0), 12. R. Bartoš, 22. a 48. Buša, 74. Ťapaják, 86 divákov, TJ Družstevník Liptovský Trnovec - TJ Liptov Vavrišovo 2:1 (2:0), 23. P. Guráň, 44. Kuna (z 11 m) - 55. Jurík (z 11 m), 42 divákov.

IX. LIGA

Skupina o postup: TJ Tatran Liptovské Revúce - ŠK Demänová 1:0 (1:0), 40. Mastiš, 100 divákov, OŠK Jamník - TJ Sokol Komjatná 2:2 (2:1), 21. a 33. Haluška - 25. Jeleník (z 11 m), 53. Gallo, 85 divákov, skupina o umiestnenie: TJ Valaská Dubová - TJ Liptovský Ondrej 6:0 (2:0), 2. Moravčík, 37. a 66. Tatár, 59., 70. a 83. Bohmer, 20 divákov, TJ Gôtovany - OŠK Svätý Kríž 1:0 (1:0), 10. Rajniak, 30 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia