Víkend v regionálnych futbalových súťažiach

Víkend v regionálnych futbalových súťažiach

RedakciaŠport17.4.2023

V majstrovstvách regiónu Bešeňová po debakli v Kysuckom Novom Meste (0:5), doma oskalpovala prvý Makov (1:0).

V šiestej lige vedúci Švošov si splnil „povinnosť“ v Turčianskej Štiavničke (4:1), takisto Teplania na vlastnom ihrisku v súboji s poslednými Sučanmi - 6:1.

V siedmej lige si Hrboltová priviezla bod z trávnika tretej Ľubele (1:1) a Černová doma dostala preplesk od lídra z Palúdzky – 1:6. V ôsmej lige zase na vlastnom ihrisku vybuchla Hubová s Beňadikovou – 2:8. Futbalová jar odštartovala aj v deviatej lige. V šlágri kola vedúca Komjatná do skrutky rozobrala do nedele druhé Liptovské Revúce – 7:1.

IV. LIGA

OŠK Bešeňová - ŠK Javorník Makov 1:0 (1:0), 25. Kapláň, 150 divákov, FK Šalková - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 2:1 (1:1), 5. Pázmány, 63. Mikulec - 37. Ondrík, 80 divákov.

VI. LIGA

OŠK Renop Liptovská Teplá - FO Tatran Sučany 6:1 (4:0), 12. Brtko, 23. Eliaš (z 11 m), 30. a 72. Sališ, 45. Matula, 47. M. Gejdoš - 88. Nepela, 100 divákov, OŠK Likavka - FK Nižná 0:0, 125 divákov, ŠK Turčianska Štiavnička - OŠK Švošov 1:4 (0:3), 56. Slezák - 17. Košinár, 32. vlastný (Kostra), 37. a 83. Š. Žiara (1 z 11 m), 200 divákov.

VII. LIGA

TJ Partizán Ľubeľa - ŠK TJ Iskra Hrboltová 1:1 (1:0), 7. Žákovič - 56. Urban, 77 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - TJ Štart Liptovský Ján 6:1 (2:0), 3., 50. a 90. E. Mikulec (1 z 11 m), 12., 82. a 85. Demčo - 79. Devečka (z 11 m), 322 divákov, TJ Družba Smrečany/Žiar - OFK Liptovská Lúžna 5:0 (3:0), 24. Kubáň, 29. P. Labaška, 39. a 89. M. Labaška, 60. Šimún, 100 divákov, ŠK Kriváň Važec - OŠK Lisková 2:2 (0:0), 68. M. Mátray (z 11 m), 86. Durkot - 78. Lauko, 85. P. Kubala, 120 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - OŠK Ludrová 0:4 (0:3), 13. Chovan, 23. Múdry (z 11 m), 42. Lazík, 90. Švárny, 40 divákov, TJ Iľanovo - ŠK Agro Baník Dúbrava 0:2 (0:0), 53. a 60. Tomo, 85 divákov, TJ Máj Ružomberok-Černová - FC 34 Palúdzka 1:6 (0:5), 70. Omasta - 7. a 12. Volaj, 16. Pastva, 19. vlastný (L. Kajan), 43. Nishi, 83. Glemba, 100 divákov.

VIII. LIGA

TJ Prosiek - TJ Družstevník Štiavnička 2:2 (0:1), 69. Guráň, 89. Kožuškanič - 37. Rázga, 67. Červeň, 94 divákov, FK Liptovské Vlachy - ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová 2:2 (1:1), 37. J. Smitek, 67. Gočal - 18. Mirga, 90. Gvoth, 50 divákov, TJ Poľana Hubová - TJ Sokol Beňadiková 2:8 (0:4), 52. a 86. Dziadek – 7., 28. a 50. Pastva, 14. a 38. M. Šimček (1 z 11 m), 64. Čajka, 73. I. Zlejší, 74. Račko, 75 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - ŠK Lúčky - kúpele 1:4 (1:0). 28. Batory - 63. Druska, 71. F. Hrbček, 73. Hric, 90. Zachar, 35 divákov, OFK Partizánska Ľupča - OFK Podtureň 2:4 (2:2), 24. V. Tholt, 33. Kočiščin - 35. a 61. Žilla (1 z 11 m), 44. F. Dzuriak, 77. Kuchárik, 55 divákov, ŠK Bobrovec - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 6:2 (2:1), 19. Simonka, 27. F. Danko (z 11 m), 52. F. Kello, 54. Polomčák, 71. Rusina, 89. Volaj - 18. Kutlík, 57. Fiačan, 80 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Družstevník Východná 1:1 (1:1), 19. Ťapaják - 8. Mikuš, 55 divákov.

IX. LIGA

TJ Sokol Komjatná - TJ Tatran Liptovské Revúce 7:1 (5:1), 11., 37. a 41. Bernolák, 26. a 72. S. Lacko, 30. Brnoliak, 58. Švalec - 28. vlastný (D. Lacko), 80 divákov, OŠK Jamník - TJ Liptovský Ondrej 6:0 (4:0), 2. a 65. Haluška, 25. J. Beňo, 42. a 45. Choma (1 z 11 m), 58. Miartan, 30 divákov, TJ Gôtovany - ŠK Demänová 2:2 (0:0). 50. a 72. Tomčík - 90. Húska 2, 35 divákov, OŠK Svätý Kríž - TJ Valaská Dubová 4:3 (0:2), 52. Košo, 75. Pačan, 79. Pribylinec, 88. Papaj - 18. L. Holubčík, 32. a 86. Bohmer, 30 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia