Začali predzápasový mikrocyklus i s teambuildingom

Začali predzápasový mikrocyklus i s teambuildingom

RedakciaŠport7.2.2023

Na sobotu (4. februára) malo sedem účastníkov našej najvyššej futbalovej súťaže naplánované generálky. Dvom – Ružomberku a Liptovskému Mikulášu plány nabúralo počasie.

Kvôli vrtochom „nebíčka“, Ružomberčania mali voľný víkend a opäť sa stretli včera (6. februára), keď najprv odmakali naplánovanú tréningovú jednotku a potom absolvovali predjarný teambuilding v černovskom moteli Ranč. Dnes už prišli na rad dve fázy na vlastnej „umelke“.

Som rád, že sme, napriek zložitým poveternostným podmienkam, mali vytvorené dobré podmienky na prípravu. Naši hospodári odviedli kvalitnú prácu. ´Chalani´ mohli odrobiť všetko, čo bolo naplánované,“ rozhovoril sa tréner ružomberského mužstva Peter Struhár a prešiel aj k včerajšej spoločnej akcii: „Som rád, že sme si pred jarnou časťou takto spoločne posedeli. Na našej akcii bolo cítiť pozitívnu náladu. Na rad prišiel aj bowling, pingpong, či biliard. V poslednej disciplíne sme si s kolegom, mojim asistentom, Petrom Tomkom, zobrali do parády Adama Tučného s Matúšom Malým. Nuž a dnes nám chlapci prišli k víťazstvu zagratulovať aj s čokoládami, mne sa ušla Študentská pečať a Peťovi Milka. Bolo to milé spríjemnenie dňa.“

Všetko nasvedčuje tomu, že ani špičkové mrazy „neodložia“ úvodné kolo jarnej časti Fortuna ligy, ktoré je naplánované na tento víkend, keď Ruža v sobotu doma má vyzvať Zemplín Michalovce. „Nepredpokladám, že by sa niečo zmenilo, veď dnes už v Slovenskom pohári sa odohral zápas medzi Banskou Bystricou a Slovanom Bratislava. Myslím si, že u nás sa určite bude hrať. Hlavná hracia plocha je vykurovaná a zaplachtovaná. Navyše meteorológovia predpovedajú pokles mrazov,“ doplnil. P. Struhár.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia