Veľká súťaž – Takto žije Ružomberok!

Veľká súťaž – Takto žije Ružomberok!

RedakciaSúťaže15.7.2020

Hundrania na to, že v Ružomberku sa nič nedeje sme sa už napočúvali dosť. Letný kalendár akcií však hovorí niečo iné. A to, že v Ružomberku to žije aj počas leta aj napriek obmedzeniam, ktoré spôsobila pandémia korona vírusu. A redakcia nášho portálu Vás vyzýva, aby ste nám pomohli ukázať všetkým Ružomberčanom a obyvateľom dolného Liptova ako to v Ružomberku a jeho okolí počas leta žije.

Súťaž o pobyt

Najkrajšiu fotografiu, ktorú nám dáte do komentára pod príspevkom na facebookovej stránke Žijem v Ružomberku alebo zašlete na email redakcia@zijemvrk.sk odmeníme víkendovým pobytom v Hoteli Malina pre dve osoby.

Pár tipov na leto

Počas letnej jazdy ružomberskou kultúrou sa v tomto roku vydáte do čias nedávnej histórie prostredníctvom vláčika Korýtko, ktorý dýcha minulosťou. Posledný júlový piatok čaká všetkých milovníkov zlatého moku pivné dobrodružstvo v uliciach Ružomberka. V rámci série podujatí leto u Hýroša vynikne v Ružomberku aj hudba, film, divadlo, či samotná história mesta. V centre dolného Liptova tak bude hlavný prím hrať Bažant kinematograf, rôzne divadelné predstavenia, hudobné kapely a predstaví sa aj mestská knižnica prostredníctvom podujatí pre deti – prečítané leto. Pre tých, ktorí chcú preniknúť hlbšie do útrob histórie i súčasnosti mesta sú pripravené podujatia Spoznaj mesto so sprievodcom ale i Potulky mestom. Bodku za kultúrnym letom dajú Fullove dni a Liptov fest online vo Vlkolínci. Veľa akcií robí Centrum voľného času Elán a svoju ruku k dielu pridávajú v Ružomberku aj športoví nadšenci, ktorí organizujú veľa športových akcií pre bežcov, bikerov, nadšencov turistiky či lezenia a iných športov. Je len na Vás, ktorú akciu si vyberiete a nafotíte.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia